ayraçmumince

Hayatı mümince yaşamak isteyenlerin mekanı olarak yola çıktığımız sitemizde siz değerli mümin kardeşlerimize ve mümine kardeşlerimize islamiyeti anlatmak ve sizlerle beraber bizlerde birşeyler öğrenmek için bu yola çıktık. Bu site karşılıklı öğrenmemiz için kurulmuştur. Bizler sizlerle beraber öğrenmek istiyoruz.Çünkü bizlerde sizler gibi Cenab-ı Allah’ın yarattığı bir kuluz.Bizlerin de hatası olacaktır.Bizlerinde bilmediği şeyler olacaktır.Sizler bizlere öğretirken bizlerde sizlere öğretmeye yani beraber öğrenmeye çalışacağız.

Mümince sitemiz herhangi bir kuruluşla veya herhangi bir oluşumla bağlantılı değildir.Kendi çabamızda yaptığımız ve sizlere sunduğumuz bir sitedir. Bu siteden yararlanmak isteyen herkes sitemizden yararlanabilir.Sitemizin kapısı mevlananın dediği gibi gel ne olursan ol yine gel prensibi ile herkese açıktır.

Sitemizde temel olarak islami bilgiler, namaz ve namaz kılınması ilgili bilinmesi gereken konular, yer almaktadır ve alacaktır.Sitemizde siyaset ve siyasi konular yer almamaktadır ve almayacaktır. Sitemiz siz değerli mümin kardeşlerine hayatı yani bu fani dünyayı mümince yaşamak ve yaşatmak için kurulmuştur.

Son olarak bizler de sizler gibi fani kullarız. Bizim bu özel görevimizde yanlız koymazsanız ve bizlerin hataları olursa bu hataları bizlere bildirirseniz müteşekkir oluruz. Bu güzel ve özel görevde yüce Allah bizlerin yardımcısı olsun ve yaptığımız yapacağımız hataları şimdiden affeylesin.

ayraçmuminceYada


Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Paolanızı mı unuttunuz?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Lütfen Bir Format Seç
Kişilik testi
Sorularla kişiliğinizi ortaya koymaya yarayan test
Doğru Yanlış Testi
Doğru ve Yanlış Şeklindeki Klasik Test
Anket Ekle
Görüşlerinizi belirtmek için Anketler
Makale Ekle
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Açık Liste Oluştur
Açık Liste Oluştur
Sıralı Listeler
Sıralı Listeler
Video Yükle
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Yeni Bir Ses Oluştur
Mp3 Yada Karışık Listeler
Fotoğraf
Resim Yada Gif